Mida kinkida emadepäevaks? – 8 kingiideed emale

Emadel on meie elus väga tähtis roll. Emadepäeval oleks armas neid meeles pidada ning üllatada kingitusega. Kuid millise emadepäevakingitusega sel aastal ema rõõmustada võiks? Panime Sinu jaoks kokku mõned vahvad kingiideed.

1. Humoorika ja eksklusiivse disainiga t-särk

Uue tootena on meie kingipoodi lisandunud humoorika ja samas kauni disainiga t-särgid. Iga naise kapis võiks olla üks klassikaline valge t-särk, mida võib sobitada absoluutselt kõigega. T-särk sõnumiga “Emalõvi” sobib selleks suurepäraselt ja teeb ema päeva kindlasti rõõmsamaks. Samas on emad suured muretsejad ja ülemõtlejad, ehk miks mitte kinkida emale humoorika tekstiga t-särk “Professionaalne ülemõtleja” 😉

2. Kosmeetikakott hea sõnumiga

Tuleta oma emale meelde, et ta näeb vapustav välja! Meigikott hea sõnumiga on armas kingiidee igale naisele. Igaüks neist vajab väikest kotikest, kuhu pista oma kõige vajalikumad iluvidinad. NB! Kosmeetikakotti võid kingitusena pista veel ka mõne huulepalsami või kätekreemi 😉

3. Hea sõnumiga õlakott

Hea sõnumiga riidest kott on alati ideaalne ja praktiline kingiidee igaühele. Meie õlakottide valikust saad kingisaajale valida sobiva sõnumiga koti – tutvu valikuga lähemalt SIIN.

4. Saunalina vannipallide või kehahooldus toodetega

Kingi emale mõnus kodune spa-komplekt, mis tuletaks talle meelde, et mõnikord tuleb aeg maha võtta ja ennast poputada. Komplekti võiks sisaldada vannipalle, luksusliku dushikreemi, mõnusa lõhnalist ihupiima, kehakoorijat ja juuksemaski. Et komplekt eriti ägedaks muuta, saad sellele lisada froteerätiku, millele on tikitud ’’EMA’’ ja kroon, et emal oleks oma isiklik rätik, milles end eriti kuninglikult tunda. 😉

5. Pehme hea sõnumiga padi – kvaliteetse masintikitud disainiga

Pane oma tunded sõnadesse ja kingi häid emotsioone! Südamliku sõnumiga padi on selleks ideaalne kingitus. Kõik meie dekoratiivpadjad on valminud käsitööna Eestis!  Padjad on kahepoolsed, ühelt poolt dekoratiivse kangaga ning teiselt poolt masinitikitud kujundusega, ehk sobib kasutada mõlemat pidi vastavalt tujule!

6. Personaalne fotoposter Sinu ja ema pildiga või hea sõnumiga seinaposter

Fotod talletavad kauneid mälestusi meie elust ning miks mitte kinkida emale Teie ühise pildiga personaalne fotoposter, mis äratab taas ellu ilusaid mälestusi. Postrile saad soovi korral lisada ka personaalse teksti. Või hoopis kingi hea sõnumiga disainitud seinaposter “Tiibadeta inglit nimetatakse emaks” või “Ema rolli ei asenda keegi”.

7. Küpseta emale maitsev kook ja kaunista seda koogitopperiga

Omatehtud kooki pidulikumaks muuta on nüüd lihtsamast lihtsam. Telli emadepäeva koogitopper armsa sõnumiga ”Kallile emale”, ’’Kaunist emadepäeva’’ või ’’Parim ema maailmas’’ ja ongi vahva emadepäevakingitus olemas.

8. Kokka koos emaga ja kingi talle isiklik köögipõll kauni sõnumiga

Emad oskavad alati hästi küpsetada. Ilusa sõnumiga köögipõll ”Meie ema on köögi Kuninganna” on armas kingiidee nii emale kui ka vanaemale! Meie e-poest saad tellida just sellise vahva sõnumiga põlle (või mõne teise). Või pane kokku küpsetajale vajalik komplekt, milles olemas: muffini vormid, vispel, taignarull, tordikaunistused ja pajakindad vms. Vali välja retsept ja kokka emadepäeval koos emaga ning valmistage midagi maitsvat.

Kõiki meie emadepäeva tooteid saab näha siit: Personaalsed kingiideed emadepäevaks


Leave your thought here