Mida kinkida sõbrannale?

Kingituse otsimine võib mõnikord osutuda täielikuks peavaluks, eriti kui otsite midagi oma parimale sõbrale/sõbrannale. Me ei taha kinkida midagi, mis jääks niisama toa nurka või sahtlisse seisma. Järgnevalt anname sulle mõned kingiideed, mida sel korral sõbrannale kinkida võiksid, lähtuvalt tema huvidest või hobidest.

1. Kingitus sõbrannale, kes armastab jälgida meigitrende ja omab palju kosmeetika tooteid

Kui sinu sõbranna on üks neist, siis võiks talle meeldida kvaliteetne kosmeetikakott, mis on valminud käsitööna ja mida kaunistab masintikitud sõnum “Igavesti kaunis” või hoopis ” sõnum ”Sa näed vapustav välja”.

Kosmeetikakott meigikott masintikitud hea sõnumiga kingitus sõbrannale emale naisele

2. Kingitus sõbrannale, kes armastab hubasust ning kodusisustust

Tema kodus pole kindlasti dekoratiivpatju kunagi liiast. Kellele ei meeldiks diivanipeal või voodis mugavate patjade vahel pikutada. Kingi sõbrannale dekoratiivpadi, mille üht külge kaunistab pilkupüüdev muster ning teisel küljel masintikitud sõnum! NB! Jälgi padja valimisel, et see sobituks su sõbranna magamistoa või elutoa värvidega, nii näitad välja, et tead mis talle koju perfektselt sobiks 🙂

Hea sõnumiga masintikandiga dekoatiivsed padjad kingituseks sõbrannale emale naisele

3. Kingitus sõbrale, kes võõrustab Sind alati parima toiduga

Kui sinu sõber on kirglik kokkaja ja võõrustab teid alati parimate maitseelamustega, siis kuluks talle kindlasti köögis ära üks korralik ja samas ka teda kaunistav põll! Masintikitud sõnumiga põll “Maagiliselt maitsev” sobib kindlasti tunnustamaks tema imelist kokakunsti. Või on ta hoopis “Queen in the kitchen” või küpsetab ta armastusega maitsvaid muhvineid?! See jääb sinu otsustada!

Kingitus sõbrannale köögipõll masintikandiga

4. Kingitus sõbrannale, kes pidevalt shoppab

Shoppamisega kaasneb peale pangakonto tühjendamist ka palju tühje kilekotte. Kui su sõbranna on üks neist, kes veedab palju aega kaubanduskeskustes, vajab ta ilmselgelt ühte korduvkasutatavat poekotti, mis oleks samas ka stiilne, kerge ja mugav.

riidest poekott masintikandiga

5. Kingitus sõbrannale, kes armastab magada

Tee tema unenäod veelgi paremaks ning üllata teda imearmsa käsitööna valminud unenäopüüdjaga.

pruunikas indiana stiilis unenäopüüdja

6. Kingitus sõbrale, keda tunned juba terve igaviku

Kui soovid midagi personaalsemat oma igavesti parimale sõbrale, siis otsi välja lemmik ühine pilt teist koos sõbraga ning lase meil teha sellest fotoposter sinu sõbra seinale!

fotoposter parimad sõbrannad kingitus sõbrannale

7. Kingitus sõbrannale, kes on super stiilne

Kui sinu sõbranna näeb alati hea välja siis tea, et tema kapis ei ole kunagi üleliia valgeid t-särke. Meilt leiad aga eriliste masintiktikitud disainidega pluuse, mis võiksid kaunistada sinu imeilusat sõbrannat.