10 KINGIIDEED JÕULUDEKS | Mida kinkida jõuludeks?

Jõulud on vahva aeg aga kõigile lähedastele korraga jõulukingituste tegemine võib teinekord tekitada tõsist peavalu. Me proovime selle stressirohke aja Teile võimalikult lihtsaks muuta. Oleme siia postitusse kokku kogunud palju kingiideid ja koostanud korraliku kingispikri jõuludeks. Siit võid leida jõulukingitused, mis on omanäolised, positiivseid emotsioone loovad, kuid samas ka praktilise väärtusega ja kodumaised tooted.

1. Kinkekomplekt lastele

Lastele meeldib ikka jõulude ajal piparkooke või lumehelbeid meisterdada. Et küpsetades ega meisterdades riided mustaks ei saaks, oleks hea omada ühte köögipõlle. Meil on valikus kokamütsiga põlle komplektid suurematele lastele ning köögipõlled ka pisematele põngerjatele, kes ennast eriti ära mäkerdama kipuvad. Valida saab nii poisi kui ka tüdruku põlle vahel, vastavalt sellele kellele see põll kuuluma hakkab. Kokamütsidega põlled on saadaval lausa neljas erinevas värvitoonis. Lisaks sobib põlle juurde ka piparkoogivormide ja taignarulliga küpsetuskomplekt, mis mõeldud just lastele. Tõeline piparkoogimeisterdamis varustus!

2.  Saunalinade komplekt vanematele ja/või vanavanematele

Saunalinade komplekt on lihtne ja praktiline kingiidee vanematele või vanavanematele. Kingi emale ja isale või vanaemale ja vanaisale nende isiklikud ja eksklusiivsed saunalinad uhke masintikitud kujundusega. Või hoopis meie uus saunalinade komplekt Saun härra & Sauna proua.

Saunalinade komplekt Sauna härra & Sauna proua
Saunalinade komplekt Sauna härra & Sauna proua

3. Näomask tikitud kaunistusega

Hetkelist eriolukorda arvestades on kindlasti üks praktiline ja kõigile vajaminev kingitus korduvkasutatav näomask. Hoia end ja hooli teiste tervisest! Siit leiad mõned masintikandiga kaunistatud 100% käsitöö näomaskid, millele õmmeldud filtritasku ja ka ninatraat. Iga maskiga paneme kaasa ka kaks 5-kihilist PM2.5 filtrit.

4. Sõnumiga köögipõll parimale kodukokale

Kui sinu lähedaste seas on mõni tõeline toidugurmaan, kes oskab imelisi hõrgutisi valmistada, siis oleks ta kindlasti õnnelik ühe tikandiga kaunistatud põlle üle. Meie põllede valikus on juba mitmeid erineva disaini ja heade mõtetega kujundusi, mille vahelt valida. Masintikitud kujundus on väga vastupidav ja muudab kingituse eriti kvaliteetseks.

5. Pehme dekoratiivne sõnumiga padi

Pehme hea sõnumiga padi sobib kingituseks igaühele. Dekoratiivpadi “Aitäh, et oled olemas” sobi imehästi jõulukingiks emale, vanaemale, armsale sõbrale või kõige kallimale. Samuti on armas üllatus emale, õele või sõbrannale padi sõnumiga “Sa oled imeline”. Lastele või jõulusõpradele toa dekoreerimiseks on sobilikud armsa aplikatsiooniga jõulupadjad!

6. Ägeda disainiga riidest poekott

Üks lihtne ja praktiline kingiidee, mis sobib pea kõigile, on riidest kott. See leiab kasutust igas kodus. Kotti saab kaasa võtta poodi, külla või turule minekuks. Mõni kannab seda ka muude asjade kaasaskandmiseks, seda enam kui kotil on peal ilus disain, mida sobib kanda iga päev. Seetõttu oleme loonud mitmeid erineva disainiga poekotte, mis sobivad hästi ka jõuluvana kingikotti.

7. Imeilus lendlev unenäopüüdja

Üllata oma sõpra, pereliiget või kingi iseendale ilusad unenäod! Unenäopüüdja eesmärk on püüda kinni halvad unenäod, et need ei kimbutaks magajat. Samas võib unenäopüüdja olla tõeliselt kaunis dekoratsioon magamistuppa. Kõik meie uneäopüüdjad on pakitud armsasse kinkekarpi, krabiseva paberi sisse, et üllatus oleks eriti armas ja südantsoojendav. Suurema valiku meie unenäopüüdjatest leiad siit!

8. Kosmeetikakott hea sõnumiga

Kui otsid kingitust oma naisele, sõbrannale, emale või õele, siis hea kingiidee võib olla meigisõbrale vajalik kosmeetikakott armsa sõnumiga “Igavesti kaunis” või ” Sa näed vapustav välja. Meie kosmeetikakotid on valmistatud käsitööna vetthülgavast materjalist! Meigikotti võid kingituseks lisada veel ka paar huulepulka, meigipintslid või mõne muu kosmeetikatoote.

9. Seinapostrid

Postrid annavad igavale elu- või magamistoale särtsu ning pakuvad kiiret lahendust dekoreerimiseks. Meilt leiab suure valiku seinapostreid igaühele. Armsate akvarelljoonistustega jõulupostreid või hoopis vahvate ütluste ja sõnumitega, mis on pühendatud spetsiaalselt emale, kallimale või hoopis lapsele.

10. Personaalse sõnumi või nimega tooted

Südamega tehtud kingitused, mis loovad kingisaajas positiivseid emotsioone, on parimad kingitused jõuludeks. Meie e-poes on sul võimalus kujundada ise toode, mõeldes personaalselt kingisaajale. Võid kindel olla, et see teda külmaks ei jäta. Saada meile pilt ja sobiva sõnumiga lause, ning meie kujundame sellest kauni seinapostri.

isadepaeva personaalne poster

 Jälgi meid ka instagramis ja facebookis!