KINGIIDEED VANAVANEMATE PÄEVAKS

Mida kinkida vanaemale ja vanaisale?

Septembri teisel pühapäeval, ehk sel aastal 10. septembril tähistatakse vanavanemate päeva. Selle toreda päeva mõte on tänada ning austust avaldada vanavanematele laste ja nende lastelaste kasvatamise eest. Armas on oma kalleid vanavanemaid selle päeva puhul ikka meeles pidada ning neid väikese üllatuskingitusega tänada.


Me teame, et vanavanemad ei oota tegelikult üldsegi hinnalisi kingitusi, nende jaoks on kingitusega edasi antav siiras ja armas emotsioon kõige olulisem – seda võiksid kingitust valides kindlasti meeles pidada. Anname aga omalt poolt ka mõned soovitused ja kingiideed, mida selle tähtsa ja armsa päeva puhul oma kallitele vanavanematele kinkida võiksid.

 1. Ilusa sõnumiga diivanipadi

  Kui soovid aga lihtsalt vanavanematele näidata, kui olulised nad sulle on, saad valida meie heade sõnumitega patjade seast vanaema koju sobiliku dekoratiivpadja, mis hubast kodu kauaks kaunistama jääb. Võid kindel olla, et igakord kui ta seda vaatab, tuled sa tal kohe kindlasti meelde!

 2. Tikandiga kaunistatud saunalinad

  Kingi vanaemale ja vanaisale nende isiklikud ja eksklusiivsed saunalinad. See on kaunis ja samas ka praktiline kingiidee. Meil on valikus saunalinad nii eraldi kui ka kinkekomplektina (komplektis ostes soodsam hind!). Vaata lähemalt meie: Vanaema & Vanaisa kinkekomplekti või Sauna härra & sauna proua komplekti.

 3. Vanaemale armas köögipõll

  Vanaemad on teada tuntud kokatädid ja neile meeldib ju alati lastel kõhud heast ja paremast punni sööta. Selleks puhuks oleks ideaalne vanaemasid tunnustada ühe kauni tikitud põllega. Meie tootevalikust leiab ka mitmete erinevate disainidega köögipõllesid. Mine vaata kindlasti üle (kliki pildil) 🙂

 4. Vanaisale nokamüts või vahva tekstiga t-särk

  Kas sinu vanaisa on tõeline legend, kes oskab kõike parandada ja ei jää ühegi tööga hätta. Siis üllata teda ägeda nokamütsiga “Legend”. Praktiline ja samas tabav kingitus ühele vahvale vanaisale, kes on alati valmis Sind abistama. Või on teie peres üks tõeline isalõvi või pere pealik justnimelt vanaisa? Kinkige talle vastava sõnumiga t-särk ja öelge kui kallis ta teile on 🙂

 5. Kotitäis maitsvaid asju

  Ei maksa alahinnata ka praktilis kingitusi. Pane kokku kotitäis maitsvaid asju, mida vanavanemad ehk niisama endale ise ei ostaks, aga kindlasti proovida võiksid. Maitseelamus on alati mõnus kingiidee. Vali mõni maitsev jook, isuäratavad käsitöö kompvekid või mõned eksootilised puuviljad. Lisaks võid valida riidest koti meie toodete valikust, kuhu kõik need imehead asjad sisse panna ning kott jääb vanaemale sind pikaks ajaks veel meenutama!

 6. Perefotod

  Üks lihtne ja armas kingiidee on kindasti fotode kinkimine. Ilmuta mõned armsad pildid lastest ja lastelastest ning raami need ära või pane kokku lausa fotoalbum. Vanavanemad armastavad vaadata pildialbumeid pere pisematest. Võimalusel võid kaaluda ka fotoseina loomist, sellest oleme kirjutanud ka emadepäeva postituses siin.

  Kui soovid midagi personaalset ja samas kohe valmis kinkimiseks, siis pakume omalt poolt personaalse pildi ja tekstireaga raamitud pilte. Valges pildiraamis akvarellpaberile prinditud vesivärvi imitatsiooniga foto sinu kallitest vanavanematest või pilt sinust endast/lapselastest koos nendega. Saada meile oma pilt ning me lisame sellele akvarellilise effekti, justkui pilt oleks maalitud ning prindime ja raamime selle foto, et see oleks kohe valmis kinkimiseks! Vaata lähemalt ja telli siit.

Jälgi meid ka instagramis ja facebookis!