fbpx
Sisene / Registreeru
Kingitused ja kingiideed Sinu lähedastele!

# Sisesta vähemalt 1 täht otsimiseks # Vajuta otsimiseks Enter või sulgemiseks ECS klahvi

E-pood

isadepaeva personaalne poster
Personaalne poster isale/mehele 23.0025.00
Poster “Tähestik” 15.0020.00

Personaliseeritud pilt vanavanemate päevaks

14.00

  • Personaalne vesivärvi imitatsiooniga fotoposter, suuruses 10 x 15 cm.
  • Sinu poolt valitud tekstirea ja pildiga.
  • Prinditud 300g paksusele tekstuuriga akvarell paberile.
  • Valges pildiraamis.

Armas kingitus vanavanemate päevaks. Toode on kohe valmis kinkimiseks – ehk tuleb tellides koos pildil oleva raamiga! Imearmas kingiidee vanaemale või vanaisale, kes kindlasti oma kapi pealt sellist armsat pildikest, teist koos või lihtsalt lapselastest, tihti imetleks.

Eritellimusel postri tellmiseks toimi järgenvalt. Juuresolevasse tekstikasti kirjuta, millist teksti oma pildile soovid (või kui ei soovi üldse, ära tekstiridu lisa) ning foto lae üles SIIA (või mõnda teise pilve) ning lisa fotofaili link samuti allolevasse tekstikasti. Lisa toode ostukorvi, maksa pangalingiga ning jää ootele. Enne kella 14.00 tehtud tellimused, kujundame juba samal päeval ning paneme posti hiljemalt järgmisel päeval! Jäta kindlasti tellimust tehes meile enda emaili aadress, et vajadusel saaksime sinuga ühendust võtta!

NB! Trükkimiseks saada meile foto originaalfail. See tähendab, et otse telefonist või fotograafi poolt saadetud failide hulgast. Ära salvesta meile saatmiseks pilti Facebookist – see rikub foto kvaliteedi! 

NB! Värvid trükisel võivad tegelikkuses veidi erineda Sinu ekraanil kuvatud värvitoonidest.

Laost otsas

Tootekood 871
Kategooriad , , , , ,
Sildid , , , , , ,
Jaga

Seotud tooted

Kirjeldus

  • Personaalne vesivärvi imitatsiooniga fotoposter, suuruses 10 x 15 cm.
  • Sinu poolt valitud tekstirea ja pildiga.
  • Prinditud 300g paksusele tekstuuriga akvarell paberile.
  • Valges pildiraamis.___

    Armas kingitus vanavanemate päevaks. Toode on kohe valmis kinkimiseks – ehk tuleb tellides koos pildil oleva raamiga! Imearmas kingiidee vanaemale või vanaisale, kes kindlasti oma kapi pealt sellist armsat pildikest, teist koos või lihtsalt lapselastest, tihti imetleks.Eritellimusel postri tellmiseks toimi järgenvalt. Juuresolevasse tekstikasti kirjuta, millist teksti oma pildile soovid (või kui ei soovi üldse, ära tekstiridu lisa) ning foto lae üles SIIA (või mõnda teise pilve) ning lisa fotofaili link samuti allolevasse tekstikasti. Lisa toode ostukorvi, maksa pangalingiga ning jää ootele. Enne kella 14.00 tehtud tellimused, kujundame juba samal päeval ning paneme posti hiljemalt järgmisel päeval! Jäta kindlasti tellimust tehes meile enda emaili aadress, et vajadusel saaksime sinuga ühendust võtta!NB! Trükkimiseks saada meile foto originaalfail. See tähendab, et otse telefonist või fotograafi poolt saadetud failide hulgast. Ära salvesta meile saatmiseks pilti Facebookist – see rikub foto kvaliteedi!NB! Värvid trükisel võivad tegelikkuses veidi erineda Sinu ekraanil kuvatud värvitoonidest.

27.mai - 1.august oleme puhkusel ning eritellimusi vastu ei võta! Väljastame ainult laos olemasolevaid tooteid!

X
0