Naistepäeva kingiideed: mida kinkida naistele?

Kingitused naistepäevaks võivad olla väga erinevad. Kes viib naisele lilli ja kommikarbi, kes üllatab millegi erilisema ja personaalsemaga. Saame Sulle siinkohal abiks olla! Meilt leiad suure valiku läbimõeldud ja originaalseid kingiideid! Lisaks sellele, saame Sind aidata ka personaalse kingituse loomisega – selleks võta meiega ühendust telefoni teel 56324868 või kirjuta meile oma ideest info@4mkingiidee.ee (Tutvu lähemalt eritellimusel valminud töödega)

Luksuslik satiinist hommikumantel tikandiga

Meie klientide lemmikuks saanud satiinist hommikumantleid kaunistavad meie disainitud masintikandid. Valikus on erinevaid värvitoone ning kaks erinevat disaini: “Öökuninganna” ja “Uinuv kaunitar”. Pikkade varrukate ja taskutega hommikumantlit kaunistab all servas naiselik pits. Pakime hommikumantlid alati kenasti kinkekarpi, millega kingituse üleandmise hetk erilisemaks muuta. Nii ei pea ka teie pakendamisega vaeva nägema. Kui sul on endal lahe idee, mida hommikumantlile tikkida võiks ja soovid kingitust veel personaalsemaks muuta siis võta meiega ühendst. Koos leiame kindlasti sobiva lahenduse!

Käsitööna valminud kosmeetikakott tikitud sõnumiga

Iga naine vajab enda hoolitsemiseks vajalike tarvikute hoiustamiseks väikest kuid mahukat kosmeetikakotti. Kingi naisele käsitööna valminud meigikott! Tänu sellele ei jäta ta enam kunagi koju midagi, mida on vaja ilu- ja hooldustoimingute jaoks ning samas meenutab armas ese iga kord talle Sind!

Pehme hea sõnumiga padi – kvaliteetse masintikitud disainiga

Pane oma tunded sõnadesse ja kingi naisele häid emotsioone! Südamliku sõnumiga padi on selleks ideaalne kingitus. Kõik meie dekoratiivpadjad on valminud käsitööna Eestis!  Padjad on kahepoolsed, ühelt poolt dekoratiivse kangaga ning teiselt poolt masinitikitud kujundusega, ehk sobib kasutada mõlemat pidi vastavalt tujule!

Personaalne poster Sinu ja kallima pildiga

Kingi oma armsamale Teie piltidega fotoposter. Postrile saad lisada ka nimed ning kohtumise/kihlumise või pulma aastapäeva! Toode on kohe valmis kinkimiseks – ehk tuleb tellides koos pildil oleva raamiga! Telli kohe siit!