Valentinipäeva ja sõbrapäeva kingitused mehele või naisele

Anname Sulle mõned head kingiideed sõbrapäevaks / valentinipäevaks, et saaksid üllatada oma kallimat meeldejääva ja erilise kingitusega.

Personaalne sõbrapäeva kingitus mehele/naisele

Kas sinu elus on eriline härra või neiu, kellele otsid sobivat sõbrapäeva kingitust? Meil on sulle suurepärane idee – personaalne poster Teie pildiga. Postri tellimiseks vali välja sobivad pildid ning esita tellimus SIIT. Meie kujundame postri ning trükime selle kvaliteetsele paberile ning postitame koos klaasraamiga, et sul poleks vaja enam muud teha kui kingitus õigel päeval üle anda 🙂

Valentinipäeva poster Teie pildiga

Personaalne poster Teie pildiga – Telli siit!

Teistmoodi valentinipäeva kingitus meestele

Sokkide ja tavalise pesu kinkimine las jääda jõuludeks, see on liiga tavaline! Sõbrapäeval üllata meest hoopis erilisema bokseripaariga. Selleks puhuks on meil sulle pakkuda midagi teistmoodi – tikitud tekstiga bokserid meestele kirjaga “Metsik mees”. Bokserid on pakendatud kaunisse musta kinkekarpi. Vaata lähemalt siit!

Kaunid valentinipäeva kingitused naistele

Iga naine vajab enda hoolitsemiseks vajalike tarvikute hoiustamiseks väikest kuid mahukat kosmeetikakotti. Kingi naisele käsitööna valminud meigikott! Tänu sellele ei jäta ta enam kunagi koju midagi, mida on vaja ilu- ja hooldustoimingute jaoks. Või üllata naist hoopis kauni ja siidise hommikumantliga. Meil on valikus masintikandiga kaunistatud hommikumantleid mitmes erinevas värvitoonis – vaata lähemalt siit!

Kosmeetikakotid naistele – Vaata lähemalt siit!

Hommikumantlid tikandiga – telli siit!


Leave your thought here