Sõbrapäeva kingitused, valentinipäeva kingiideed

Otsid meeldejäävat kingitust oma kallile sõbrannale või on sinu elus härra või daam, kellele otsid sobivat valentinipäeva kingitust, mis oleks eriline ja puudutaks tema südant? Olgu tegemist siis abikaasa, peigmehe või silmarõõmuga. Sel juhul oled sa õiges kohas! Üllata oma kallimat, sõpra või kaaslast armsa ja südamliku kingitusega. Vali perfektne valentinipäeva kingitus väiketootjate valikust ning toeta kodumaiseid tegijaid.

1. Personaalne fotoposter Sinu ja Sinu kallima pildiga

Fotod talletavad kauneid mälestusi meie elust ning miks mitte kinkida kallimale Teie ühise pildiga personaalne fotoposter, mis äratab taas ellu ilusaid mälestusi. Postrile saad soovi korral lisada ka personaalse teksti!

2. Luksuslikult pehmest ja kergest satiinsiidkangast hommikumantlid

Pane kingisaaja tundma ennast tõelise ÖÖ Kuningannana ja kingi talle luksuslikult pehmest ja kergest satiinsiidkangast hommikumantel, mille all serva kaunistab naiselik pits ning rinnal ilutseb masintikitud öökull krooniga ning sõnum “Öökuninganna”.

3. Pehme hea sõnumiga padi – kvaliteetse masintikitud disainiga

Pane oma tunded sõnadesse ja kingi oma lähedasele häid emotsioone! Südamliku sõnumiga padi on selleks ideaalne kingitus. Kõik meie dekoratiivpadjad on valminud käsitööna Eestis!  Padjad on kahepoolsed, ühelt poolt dekoratiivse kangaga ning teiselt poolt masinitikitud kujundusega, ehk sobib kasutada mõlemat pidi vastavalt tujule!

4. Kingiidee sõbrannale – kosmeetikakott ”Sa näed vapustav välja”

Tuleta oma sõbrannale meelde, et ta näeb vapustav välja! Meigikott hea sõnumiga on armas kingiidee igale naisele. Olgu selleks siis sinu õde, ema, parim sõbranna või hoopis südamedaam. Igaüks neist vajab väikest kotikest, kuhu pista oma kõige vajalikumad iluvidinad. NB! Kosmeetikakotti võid kingitusena pista veel ka mõne huulepalsami või kätekreemi 😉

5. Personaalne fotoposter “Parimad sõbrannad aastast … “

Üks õige kingitus ei tule tähtede tagant ega kõrgustest, vaid alati südamest. Üllata oma parimaid sõbrannasid ja kingi neile Teie pildiga fotoposter, kuhu saad lisada ka vabalt valitud teksti, nagu näiteks “Parimad sõbrannad aastast … ” vms.

6. Hea sõnumiga õlakott

Hea sõnumiga riidest kott on alati ideaalne ja praktiline kingiidee igaühele. Meie õlakottide valikust saad kingisaajale valida sobiva sõnumiga koti – tutvu valikuga lähemalt SIIN.

7. Nimeline pinal – parimale pinginaabrile/sõbrale

Uhiuus võimalus meie e-poes, on tellida enda või näiteks oma sõbra nimega personaalne pinal. Miks mitte üllatada oma parimat sõpra või pinginaabrit ja kinkida talle oma enda nimeline kotike, kus hoida oma kirjutusvahendeid või muud pudi-padi. Personaalne kingitus annab kingisaajale kindlasti erilise elamuse 🙂

8. Köögipõll ”Baked with love”

Kui sinu sõbranna, ema või õde valmistab imemaitsvaid küpsetisi, kuluks talle kindlasti ära üks köögipõll, ilusa sõnumiga “Baked with love”. Põllel on masinitkitud kujundus ja alumisele äärele lisatud armas ja naiselik sats.