MIDA KINKIDA ISALE ISADEPÄEVAKS?

Mida kinkida isale isadepäevaks? See küsimus vaevab nii mõnegi pead enne lähenevat tähtsat päeva. Anname sulle mõned vahvad kingiideed, mida sel isadepäeval isale kinkida võiksid. Mis veelgi parem, kõik need kingitused on hoolega disainitud ja loodud Eestis, ning jätavad isale kindlasti erilise ja personaalse kingielamuse.

1. Humoorika disainiga t-särk isale

Kingi oma isale tänavuseks isadepäevaks 100% puuvillane t-särk, millel peal humoorikas masintikitud sõnum. Tikitud kujundus särgil on kvaliteetne ja vastupidav, mis tähendab seda, et see peab hästi vastu masinpesule ja säilitab oma kauni välimuse ka peale mitmeid pesukordi. Särke kulub isadele alati ära, ning kes ei tahaks teistest erineda vahva disainiga oma särgil, mis püüab kõigi pilku!

T-särk “Isalõvi” – Telli siit!
__

T-särk “Meie pealik” – Telli siit!

2. Masintikandiga kuninglik saunalina

Saunalina on praktiline ja hea kingiidee igale isale. Kuningakrooniga masintikand muudab selle eriti eksklusiivseks ja kuninglikuks, mis sobib ideaalselt väärikale isale kingituseks. Telli saunalina siit!

3. Köögipõll parimale kodukokast isale

Kui Sinu isa on suur meistrimees või hoopis meisterkokk sobiks talle ideaalselt masintikitud sõnumiga põll “Köögi kuningas” või ”Best dad ever”.

__
__

4. Personaalne fotoposter Sinust ja Sinu isast

Kui soovid kingitusse lisada veidi rohkem personaalsust, siis saad lasta teha personaalse pildiga fotopostri, millele on võimalik lisada ka armas tekstirida. Telli fotoposter SIIT


Leave your thought here