Mida teha emadepäeval?

Asjad, mida teha emadepäeval?

Emadepäev on tulekul, nii et on hea aeg hakata mõtlema, kuidas ema sel päeval üllatada või mida vahvat emadepäeval koos emaga teha? Meil on palju ideid, kuidas veeta eriline päev koos ema või vanaemaga. Kas ta soovib vaba päeva kõigist kohustustest koos hommikusöögiga voodis või hoopis koos kaubanduskeskustesse shoppama minna. Võlute kindlasti naeratuse tema näole, mida iganes teete! Või miks mitte muuta päev eriliseks personaalse emadepäevakingitusega.

emadepaeva-shoping-riidest-kott

Minge koos shoppama

Vii ema kaubanduskeskusesse poodlema ning üllata teda vahva riidest kotiga. See isikupärastatud kandekott ilusa sõnumiga, annab igale möödujale teada, kui eriline ta on. Valige koos välja kevadised riideesemed või leidke emale uus parfüüm.

Riidest kotid leiad siit
mida-teha-emadepaeval

Valmistage koos pitsat

Varu valmis vajalikud koostisosad, pane emale ette põll, mida kaunistab masintikand “Meie ema on köögi Kuninganna” – nii saab ema ennast eriti eriliselt tunda. Ning seejäral asuge koos kokkama! Retsepti võid leida näiteks siit: Nami-Nami retseptiraamat

Ema köögipõll
emadepaeva-piknik

Vii ema piknikule

Tehke emaga üks mõnus kevadine jalutuskäik ning üllata teda piknikuga. Ära unusta pikniku tekki, kuuma jooki ning paki kaasa ka mõned snäkid. IDEE: Lisaks võid piknikul asetada ema kohale armsa sõnumiga dekoratiivpadja, mis jääb edaspidi talle Sind meenutama!

Dekoratiivpadjad
emadepaeva-kingitus-saunalina-EMA

Rendi saunamajake ning veedke lõõgastav päev

Tänapäeval on paljudel juba endal kodus saun olemas või kui Sul seda pole, on olemas suurepärane valik rendi majakesi saunaga, kuhu 1-2 päevaks emaga puhkama saate minna. Eriti vahva oleks, kui paneksid kokku pakikese, mis sisaldaks näiteks lõõgastavaid maske, aroomiõli, susse, hommikumantlit või saunalina hea sõnumiga “EMA” või “ Sauna proua”

Saunalina "Ema"
igavesti-kaunis-meigikott-3

Minge koos jumestuskoolitusele

Jumestuskoolitus on imehea kingitus, mis pakub võimaluse omandada oskusi iseendale kauni jumestuse teostamiseks. Miks mitte veeta see vahva koolitus emaga ning õppida mõlemad midagi uut? Lisaks võid emale kinkida hea sõnumiga meigikoti, millesse pista mõned tema lemmikud ilutooted.

Sõnumiga meigikotid
Screen Shot 2022-03-17 at 16.23.45

Minge koos fotoshuudile

Pane aeg kirja fotograafi juures ning osta perele või ainult emale vahva sõnumiga t-särk ja minge jäädvustage mõned toredad fotomälestused koos emaga või miks mitte ka terve perega. Võite kutsuda ka fotograafi oma koju, et jäädvustada eriti hubaseid pilte oma tuttavas keskkonnas!

Sõnumiga t-särgid