Kingitus õpetajale – mida kinkida klassijuhatajale või lasteaia õpetajale?

Otsid ideid, mida kinkida lapse lasteaialõpetamise puhul tänutäheks õpetajale või vajad kingitust klassijuhatajale? Oled õiges kohas! Siit leiad südamlikke tänukingitusi õpetajale, kes on igaveseks Teie südamesse pugenud.

Praktiline kingitus õpetajale – riidest kott

Meie tootevalikus on väga populaarseks osutunud riidest kotid masintikitud sõnumiga “On vaja suurt südant, et õpetada tillukesi inimesi”. Valikus on roosa ja kuldse südamega kotid. Vaata lähemalt siit! NB! Oleme teinud ka eritellimusel kotte, mille tagumisele küljele oleme lisanud laste nimed või ette südame alla rühma nime ja aastaarvu. Kui Sinu rühm soovib samuti sellist personaalset kingitust teha, siis võta meiega ühendust! 

Südamlik ja kaunis kingitus õpetajale – käsitööna valminud hea sõnumiga padi

Meie tootevalikus on ainulaadsed käsitööpadjad, mille kohta oleme palju head tagasisidet saanud. Meie patjade disain erineb just sellepoolest, et need on kahepoolsed. Ühel pool masintikitud sõnum ja/või kaunistus ning teisel pool dekoratiivne kangas – valikus on erinevad mustrid ja värvitoonid. Patjade valikuga saad lähemalt tutvuda siin!

Pehme pleed personaalse masintikitud tekstiga

Soovid avaldada tänu lasteaia, kooli või huviringi lõpetamise puhul õpetajale? Personaalne tikitud tekstiga pehme pleed, millele saad lisada ka õpetaja nime sobib selleks suurepäraselt. Soovi korral saad lisada alla ka rühma/klassi/lapse nime (näiteks, kelle poolt kingitus tuleb). Vaata lähemalt siit.