fbpx
Sisene / Registreeru
Kingitused ja kingiideed Sinu lähedastele!

# Sisesta vähemalt 1 täht otsimiseks # Vajuta otsimiseks Enter või sulgemiseks ECS klahvi

E-pood

Personaalne poster Parimale õpetajale

23.0025.00

Soovid avaldada tänu lasteaia, kooli või huviringi lõpetamise puhul õpetajale? Imeilusa tekstiga “Parimad õpetajad on need, kes näitavad, kuhu vaadata, aga ei ütle sulle, mida näha” seinaposter sobib selleks suurepäraselt! Soovikorral saad lisada ka postri alla personaalse rühma/klassi/lapse nime (näiteks, kelle poolt poster kingituseks tuleb).  Toode on kohe valmis kinkimiseks – ehk tuleb tellides koos pildil oleva raamiga! Imearmas kingitus õpetajale!

Personaalsema postri tellmiseks toimi järgnevalt. Esmalt vali kas sooviksid A3 või A4 suuruses postrit. Juuresolevasse tekstikasti kirjuta, millist allteksti oma pildile soovid (või kui ei soovi üldse, ära tekstiridu lisa)

A3 A4
Muuda
Kogus
Tootekood 916
Kategooriad , , , , , ,
Sildid , , , , , , , , ,
Jaga

Seotud tooted

Kirjeldus

Soovid avaldada tänu lasteaia, kooli või huviringi lõpetamise puhul õpetajale? Imeilusa tekstiga “Parimad õpetajad on need, kes näitavad, kuhu vaadata, aga ei ütle sulle, mida näha” seinaposter sobib selleks suurepäraselt! Soovikorral saad lisada ka postri alla personaalse rühma/klassi/lapse nime (näiteks, kelle poolt poster kingituseks tuleb).  Toode on kohe valmis kinkimiseks – ehk tuleb tellides koos pildil oleva raamiga! Imearmas kingiidee õpetajale!

Lisainfo

Suurus

,

0